Oferta

Technika Grzewcza i Instalacyjna

W zależności od upodobań, aspektów technicznych (np. rodzaj kotła i grzejników) oraz możliwości finansowych dobierzemy odpowiedni dla Klienta system. Możemy zaproponować tradycyjne systemy z miedzi, systemy zgrzewane z PP, klejone z PCV lub system zaciskowy - tak zwany alupex.

Technika grzewcza to nasza specjalność. W ofercie firmy Polska Centrala Materiałów Budowlanych z Wałcza znajdą Państwo między innymi grzejniki centralnego ogrzewania, piece gazowe CO, zestawy solarne, otuliny oraz izolacje i wiele innych zaawansowanych rozwiązań. W zależności od upodobań, aspektów technicznych (np. rodzaj kotła i grzejników) oraz możliwości finansowych dobierzemy odpowiedni dla Klienta system. Możemy zaproponować tradycyjne systemy z miedzi, systemy zgrzewane z PP, klejone z PCV lub system zaciskowy - tak zwany alupex.

Firma PCMB oferuje również pełną gamę produktów z branży wentylacyjnej i pokrewnej. Współpracujemy z czołowymi producentami materiałów wentylacyjnych, dając Klientom możliwość wyboru asortymentu z najwyższej półki, w niezwykle atrakcyjnych cenach.