Oferta

Kostka Brukowa i Granitowa

Dzięki bogactwu dostępnych kolorów i formatów kostka brukowa daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.

Różnorodne powierzchnie oraz wzory kostki brukowej dostępnej w naszej ofercie (między innymi kostki płukane, postarzane, klasyczne) pozwalają tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane desenie na nawierzchniach. Dobrze zaprojektowana i ułożona powierzchnia z kostki brukowej zapewnia przestrzeni estetyczny wygląd.

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży Libet Platinium. Dostępność "od ręki" oferowanych przez nas produktów to dla nas priorytet. Dzięki temu zachowujemy płynność dostaw nawet najmniejszych ilości towaru, zabezpieczamy inwestycje odpowiednimi stanami magazynowymi.

W październiku 2014 r. oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów ogród wystawowy Libet Premium Design. Wysokiej jakości produkty z kolekcji Libet Decco, płyty tarasowe z linii Libet Impressio, elementy małej architektury wykonane z wysokiej jakości betonu architektonicznego obecne w kolekcji Libet Stampo, czy gama produktów uzupełniających jak np. splitowane stopnie schodowe z kolekcji Libet Completto są teraz na wyciągnięcie ręki. Ideą przyświecającą powstawaniu aranżacji ogródka był ponadczasowy design, bogata gama kolorystyczna i mnogość faktur, które pozwolą potem w harmonijny sposób zorganizować przestrzeń na własnej posesji. Nasza oferta wystawowa to nie tylko rozwiązania klasyczne, ale także nowoczesne. Nowością są wielkoformatowe płyty gresowe z linii Libet Ceramic umożliwiające tworzenie tarasów na wspornikach co otwiera drogę do efektownych aranżacji z wykorzystaniem światła i wody. Szeroki asortyment produktów wkomponowanych w wystawę zamykają szlachetne kruszywa kolekcji Libet Patio.

Posiadamy składy fabryczne firm DRO-BET i BUSZREM . W ofercie mamy również produkty firm: SEMMELROCK, POZBRUK, POLBRUK, GINTER.

Dodatkowo wprowadziliśmy do naszej ofert wyroby granitowe oraz szeroki wachlarz kruszyw ozdobnych i elementy małej architektury firmy STYL-BET.