Kilka słów na temat PCMB

Hurtownia materiałów budowlanych PCMB Wałcz prowadzi działalność od 1999 roku. Polska Centarala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. w Wałczu jest kontynuacją działającej od wielu lat hurtowni budowlanej PCMB-Armatura Adama Rogoża.

Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc firmom budowlanym oraz klientom indywidualnym od projektu, aż do chwili wprowadzenia się do nowego domu. Służymy pełną informacją na temat sprzedawanych materiałów budowlanych.

Od początku działalności współpracujemy z dostawcami z całego kraju oraz obsługujemy klientów z województw zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta, poprzez ciągłe wzbogacanie oferty handlowej oraz zdobycie wiodącej pozycji w regionie w dostarczaniu materiałów budowlanych.

Hurtownia materiałów budowlanych PCMB w Wałczu kładzie nacisk przede wszystkim na jakość oraz sprzedaż po konkurencyjnych cenach, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc powiększa się grono naszych klientów. Jesteśmy bezustanie rozwijającą się, a przy tym prężną, a także otwartą na potrzeby klientów firmą.

Galeria