Oferta

Stropy, Kominy, Stal

Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych klientów. Od fundamentów, aż po sam dach. Jednym z ważnych elementów jest strop. W tym przypadku współpracujemy z producentem firmą KONBET. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do grona specjalistów, którzy potrafią udzielić nam oraz naszym klientom fachowej porady, wskazówki. Dysponujemy składem fabrycznym tego producenta. Podobnie jak w przypadku betonu komórkowego dostawa stropu bezpośrednio do klienta z rozładunkiem, nie jest dla nas problemem.

Kominy firmy PLEWA OSMOSE CERAMIKA są niezawodne, proste w konstrukcji, wykonane z najlepszych materiałów. Wszystkie są oznakowane znakiem CE według norm obowiązujących systemy kominowe. Z naszej oferty można wybrać odpowiedni komin do każdego pieca.

W przypadku pokryć dachowych prawie od samego początku naszej działalności współpracujemy z firmą PRUSZYŃSKI. Jest to niezawodny i profesjonalny dostawca wszelkich pokryć dachowych wykonanych z blachy. W ofercie posiadamy między innymi: blachodachówkę, blachy trapezowe i płaskie, systemy rynnowe pcv i stalowe, akcesoria dachowe i wszelkie obróbki blacharskie.

Posiadamy urządzenie do wykonywania obróbek blacharskich, dzięki czemu czas oczekiwania na dany produkt skraca się do minimum.