Oferta

Farby i Tynki (Mieszalnik)

Nasza oferta to najwyższej jakości farby i tynki do dekoracji wnętrz oraz zewnętrznych powierzchni ścian, tworzone głównie z myślą o bezpieczeństwie Klientów. Ich różnorodność i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagające oczekiwania i potrzeby.

Bananowy, kanarkowy, lazurowy, amarantowy, kawowy, lawendowy, oberżynowy, palisander... Bogata oferta ponad 2000 barw i odcieni sprawi, że zrealizujemy każde Twoje kolorowe życzenie. Teraz już nie musisz czekać wiele dni na domieszanie farby czy tynku. My zrobimy to w max. 24h, najczęściej jednak "od ręki".

Zapraszamy do naszych Mieszalni Farb i Tynków, w których mają Państwo możliwość barwienia według indywidualnych swoich potrzeb za pomocą pigmentów firm KABE, ATLAS i CERAL, które sprawdzą się w każdych warunkach.

POLSKA CENTRALA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH w WAŁCZU jest autoryzowany dystrybutorem tynków dekoracyjnych Fox Dekorator. U nas do nabycia tynki dekoracyjne, sztukateria, panele dekoracyjne oraz wiele innych dekoracji, które mogą stanowić inspirację dla Twoich wnętrz.